ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

25 marca 2017 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Skierowany on był do uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Konkurs, w którym wzięło udział dwanaścioro uczniów przygotowały i poprowadziły panie: Anna Kawiecka i Hanna Zielińska. Trzecioklasiści pisali ze słuchu oraz pracowali z testem ortograficznym. Celem konkursu było podniesienie kompetencji ortograficznych, wyrabianie nawyku stosowania reguł ortograficznych, rozwijanie zainteresowań tajnikami poprawnej polszczyzny. Pierwsze miejsce zajęła Maja Lewandowska, drugie miejsce Julia Zachwieja – obie uczennice klasy III c, trzecie miejsce zdobyła Oliwia Rudnicka z klasy III d. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów podczas konkursów.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Marzec 2017
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Ja w internecie