W środę 22 lutego 2017 roku w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w ramach Memoriału im. Janusza Perschke. W turnieju wzięło udział 16 drużyn z całego województwa. Dwie grupy eliminacyjne grały w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim, kolejne dwie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W zawodach wzięła udział reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim.  W drużynie zagrali: Alan Klimek, Marcel Jankowski, Kacper Lange, Jakub Korytowski, Bastian Zdrojewski, Maciej Malicki oraz Kornel Seroczyński. Nasz zespół zajął 3 miejsce w turnieju. Najpierw wygrał mecze w swojej grupie ze Szkołą Podstawową w Nowym Grodzicznie 3:0, ze Szkołą Podstawową Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim 2:0 oraz ze Szkołą Podstawową w Łąkorzu 3:0. W ćwierćfinale wygrali ze Szkołą Podstawową w Rybnie 3:1. Dopiero w półfinale musieli uznać wyższość drużyny Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nidzicy wynikiem 0:3. W meczu o 3 miejsce pokonali Szkołę Podstawową w Biskupcu 3:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Alan Klimek. Gratulujemy.

Luty 2017
« Sty   Mar »