ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

Dnia 12 lutego 2017 roku w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Kadetów i Juniorów w Zapasach w Stylu Klasycznym oraz Turniej Młodzików. W zawodach wzięli udział zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół”, który działa w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. 4-osobowa reprezentacja klubu zdobyła 6 medali. Kadeci mieli prawo startu również w kategorii juniorów. Był to bardzo dobry start zarówno pod względem zdobytych wyników, ale także doświadczenia. Gratulujemy zawodnikom i trenerowi panu Krzysztofowi Przybyszowi. Złote medale zdobyli: Igor Shepetun – kadet 85 kg oraz Jordan Osmański – młodzik 66 kg. Srebrne medale zdobyli: Patryk Cichocki – Junior 55 kg oraz Igor Shepetun – Junior 84 kg. Brązowe medale zdobyli: Patryk Cichocki – kadet 54 kg oraz Konrad Grzymowicz – młodzik 66 kg. Treningi zapaśników z UKS „Sokół” prowadzone są dzięki dotacji Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim, za co serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Nowego Miasta lubawskiego panu Józefowi Blankowi oraz pracownikom.

 

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Luty 2017
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728