10 lutego 2017 roku uczniowie klas V i VI Szkoły Podstawowej Nr 2 im Janusza Korczaka obejrzeli sztukę „Szatan z siódmej klasy”. W fascynujący świat wielkiej przygody wprowadzili uczniów aktorzy z Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia. „Szatan z siódmej klasy” to wspaniały, pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji spektakl, w którym prawda i trwałe wartości tryumfują nad złem, a postawa młodych bohaterów podkreśla rolę przyjaźni i serdeczności w relacjach międzyludzkich. Główny bohater wzbudza sympatię widzów, jest pogodny, wrażliwy i odpowiedzialny. Przedstawienie w ciekawy sposób uczy samodzielnego, logicznego myślenia, a główni bohaterowie swoją postawą ukazują szlachetne zasady, którymi kierują się w życiu.

Luty 2017
« Sty   Mar »