ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

10 lutego 2017 roku uczniowie klas V i VI Szkoły Podstawowej Nr 2 im Janusza Korczaka obejrzeli sztukę „Szatan z siódmej klasy”. W fascynujący świat wielkiej przygody wprowadzili uczniów aktorzy z Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia. „Szatan z siódmej klasy” to wspaniały, pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji spektakl, w którym prawda i trwałe wartości tryumfują nad złem, a postawa młodych bohaterów podkreśla rolę przyjaźni i serdeczności w relacjach międzyludzkich. Główny bohater wzbudza sympatię widzów, jest pogodny, wrażliwy i odpowiedzialny. Przedstawienie w ciekawy sposób uczy samodzielnego, logicznego myślenia, a główni bohaterowie swoją postawą ukazują szlachetne zasady, którymi kierują się w życiu.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Luty 2017
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728