ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

9 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się bale karnawałowe. W zabawach uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Najmłodsi bawili się w hali Zespołu Szkół, a uczniowie klas IV – VI w salce korekcyjnej. Wielką inwencją wykazali się rodzice maluchów, którzy przygotowali dla swoich pociech wspaniałe kostiumy. Bal przebierańców poprowadziło pięcioro profesjonalistów z Centrum Animacji. Zabawę z animatorami oraz napoje ufundowała uczniom Rada Rodziców. Atrakcjami czwartkowego popołudnia były: wspaniała muzyka, wspólna zabawa, ciekawe układy taneczne oraz cukrowa wata i malowanie twarzy.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Luty 2017
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728