9 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się bale karnawałowe. W zabawach uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Najmłodsi bawili się w hali Zespołu Szkół, a uczniowie klas IV – VI w salce korekcyjnej. Wielką inwencją wykazali się rodzice maluchów, którzy przygotowali dla swoich pociech wspaniałe kostiumy. Bal przebierańców poprowadziło pięcioro profesjonalistów z Centrum Animacji. Zabawę z animatorami oraz napoje ufundowała uczniom Rada Rodziców. Atrakcjami czwartkowego popołudnia były: wspaniała muzyka, wspólna zabawa, ciekawe układy taneczne oraz cukrowa wata i malowanie twarzy.

Luty 2017
« Sty   Mar »