ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

20 stycznia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się apel „Bezpieczne ferie”, na którym podsumowano wyniki w nauce i zachowaniu za I półrocze roku szkolnego 2016/2017. W apelu wzięli udział wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Na początku Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renata Szwarc wręczyła uczniom i rodzicom Puchary Dyrektora Szkoły za wykonanie najpiękniejszych prac w konkursie „Drugie życie przedmiotów”. Dyplomy i nagrody książkowe otrzymali również laureaci szkolnego konkursu ortograficznego: Maciej Ławicki, Igor Orzeł, Natalia Masłowska. Wicedyrektor Szkoły pani Renata Szwarc przedstawiła całej społeczności uczniowskiej uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce za I półrocze roku szkolnego 2016/2017 (patrz zakładka najlepsi uczniowie). Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim: Mateusz Soter, Andrzej Szymański i Martyna Roch-Szkutnik przeprowadzili z uczniami pogadankę, która dotyczyła bezpieczeństwa w czasie ferii. Policjanci zadawali pytania, na które odpowiadali uczniowie. Rozmowa pouczająca dotyczyła przeróżnych sytuacji, z którymi dzieci mogą się spotkać w czasie zimowego wypoczynku.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Styczeń 2017
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Ja w internecie