ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

18 stycznia 2017 roku w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odbył się X Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Celem imprezy było promowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, możliwość konfrontacji dorobku artystycznego solistów, wymiana doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśród młodego pokolenia, popieranie wszechstronnego rozwoju młodych talentów wokalnych oraz integracja środowiska muzycznego. Komisja konkursowa oceniała: dobór repertuaru, emisję głosu, muzykalność, dykcję i ogólny wyraz artystyczny wykonawców. Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście reprezentowało troje uczniów. Każdy z uczestników zaprezentował kolędę, pastorałkę i piosenkę świąteczną. Podopieczni pani Magdaleny Domżalskiej bardzo dobrze zaprezentowali się wśród solistów szkół podstawowych z powiatu nowomiejskiego. Amelia Kasprzycka z klasy V a zajęła trzecie miejsce, a Aleksandra Jaroszewska z klasy III c i Antoni Fijałkowski z grupy 05 otrzymali wyróżnienia.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Styczeń 2017
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Ja w internecie