ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

Co roku w okresie przedświątecznym w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wolontariusze zbierają i gromadzą artykuły pierwszej potrzeby oraz słodycze w ramach akcji „Świąteczna paczka pełna pomocy”. Ze zgromadzonych artykułów wolontariusze przygotowują świąteczne paczki dla dzieci i ich rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku na święta Bożego Narodzenia paczkę pełną pomocy otrzyma sześć najbardziej potrzebujących rodzin. Z kolei wolontariusze z SK PCK dzięki akcji w Tesco, która polegała na pakowaniu zakupów klientom zgromadzili ponad dwa tysiące złotych. Za pozyskane w akcji „Godne dzieciństwo” pieniądze zakupiono i przygotowano 20 paczek dla dzieci z potrzebujących rodzin.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Grudzień 2016
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Ja w internecie