ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

25 listopada 2016 roku odbył się Olsztynie konkurs monograficzny „Życie i twórczość Feliksa Nowowiejskiego w 70 rocznicę śmierci Kompozytora”. Organizatorem konkursu była Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina. Wśród uczniów szkół muzycznych między innymi z Olsztyna, Kętrzyna, Ciechanowa, Mrągowa, Białegostoku, Giżycka, Działdowa znaleźli się również uczniowie Szkoły Muzycznej z Nowego Miasta Lubawskiego – Kalina Grubalska, Monika Guzowska i Szymon Lenga. Uczniowie oprócz wiedzy teoretycznej musieli wykazać się również znajomością kompozycji F. Nowowiejskiego. Do konkursu przystąpiło około 70 uczestników, uczennica nowomiejskiej szkoły Monika Guzowska zdobyła 23 lokatę i wyróżnienie II stopnia. Do udziału w konkursie uczniów przygotowała pani Agnieszka Kasprzycka. Gratulujemy!!

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Listopad 2016
P W Ś C P S N
« Paź   Gru »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Ja w internecie