28 września 2016 roku w Szkole Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W nowym roku szkolnym przysięgę złożyło 31 pierwszoklasistów. Prowadząca uroczystość pani Agnieszka Kasprzycka powitała zebranych gości. Na początku uroczystości był krótki koncert przygotowany przez uczniów klas starszych. Wystąpiły w nim: Natalia Masłowska  z klasy fortepianu, duet fortepianowy Kalina Grubalska i Monika Guzowska, Jonasz Pawłowski  z klasy gitary oraz trio fletowe w składzie: Zosia Robaczewska, Kasia Polak i Eliza Wyrzykowska. Uczniowie klasy I/6 przygotowali piosenkę „Wspomnienia z wakacji”, a klasa I/4 wystąpiła z rytmiczną oprawą „Polki” Straussa. Po występie uczniowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły muzycznej przez Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia panią Iwonę Mrozińską. Nowi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Niespodziankę w postaci kwaśnej mikstury oraz muzycznych rebusów i zagadek przygotował Samorząd Uczniowski. Uroczystość przygotowały panie: Agnieszka Kasprzycka i Joanna Kupis-Werfel.

Wrzesień 2016
« Sie   Paź »