ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

28 września 2016 roku w Szkole Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W nowym roku szkolnym przysięgę złożyło 31 pierwszoklasistów. Prowadząca uroczystość pani Agnieszka Kasprzycka powitała zebranych gości. Na początku uroczystości był krótki koncert przygotowany przez uczniów klas starszych. Wystąpiły w nim: Natalia Masłowska  z klasy fortepianu, duet fortepianowy Kalina Grubalska i Monika Guzowska, Jonasz Pawłowski  z klasy gitary oraz trio fletowe w składzie: Zosia Robaczewska, Kasia Polak i Eliza Wyrzykowska. Uczniowie klasy I/6 przygotowali piosenkę „Wspomnienia z wakacji”, a klasa I/4 wystąpiła z rytmiczną oprawą „Polki” Straussa. Po występie uczniowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły muzycznej przez Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia panią Iwonę Mrozińską. Nowi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Niespodziankę w postaci kwaśnej mikstury oraz muzycznych rebusów i zagadek przygotował Samorząd Uczniowski. Uroczystość przygotowały panie: Agnieszka Kasprzycka i Joanna Kupis-Werfel.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Wrzesień 2016
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Ja w internecie