ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

W sobotę 24 września 2016 roku po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnego Koła PCK działającego w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka kwestowali w ramach akcji „Godne dzieciństwo”. Podopieczni pani Małgorzaty Potomskiej chętnym klientom nowomiejskiego „Tesco” pomagali pakować zakupy. W podziękowaniu klienci wrzucali pieniądze do puszek. Celem kwesty jest wsparcie potrzebujących uczniów i zaopatrzenie ich w niezbędne przybory szkolne – wyprawki. Jak zawsze kupujący bardzo chętnie włączyli się do akcji. Wolontariusze spisali się na medal, zebrali 1563 złote. W akcji wzięli udział: Oliwia Osmańska, Joanna Witkowska, Oliwia Nehring, Karol Józefowicz, Amelia Leśniewska, Nadia Fanslau, Sandra Gilgenast, Olga Brodzik, Julia Dulińska. Pełni zapału wolontariusze oświadczyli, że z niecierpliwością czekają na kolejną akcję.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Wrzesień 2016
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Ja w internecie