W sobotę 24 września 2016 roku po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnego Koła PCK działającego w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka kwestowali w ramach akcji „Godne dzieciństwo”. Podopieczni pani Małgorzaty Potomskiej chętnym klientom nowomiejskiego „Tesco” pomagali pakować zakupy. W podziękowaniu klienci wrzucali pieniądze do puszek. Celem kwesty jest wsparcie potrzebujących uczniów i zaopatrzenie ich w niezbędne przybory szkolne – wyprawki. Jak zawsze kupujący bardzo chętnie włączyli się do akcji. Wolontariusze spisali się na medal, zebrali 1563 złote. W akcji wzięli udział: Oliwia Osmańska, Joanna Witkowska, Oliwia Nehring, Karol Józefowicz, Amelia Leśniewska, Nadia Fanslau, Sandra Gilgenast, Olga Brodzik, Julia Dulińska. Pełni zapału wolontariusze oświadczyli, że z niecierpliwością czekają na kolejną akcję.

Wrzesień 2016
« Sie   Paź »