ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

22 sierpnia 2016 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski i zaproszony na tę uroczystość Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank dokonali otwarcia przedszkola. Wzięli w nim również udział: Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, radni miejscy – panowie Andrzej Nadolski i Zbigniew Ewertowski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler, panie wicedyrektor – Renata Szwarc i Iwona Mrozińska, rodzice z dziećmi, nauczyciele i pracownicy szkoły. Nowa placówka spełnia wszystkie wymagane standardy, posiada nowoczesną bazę, komfortowe warunki do nauki i zabawy oraz doświadczoną kadrę pedagogiczną. Przedszkole zapewnia dzieciom bezpieczeństwo, nowoczesne metody i sprawdzone formy pracy, odpowiednie warunki do harmonijnego i wszechstronnego rozwoju,    wdraża do dbania o własne zdrowie i higienę osobistą oraz uczy samodzielności i rozwijania umiejętności godnego współżycia i współdziałania w grupie. Od 22 do 26 sierpnia w godzinach od 10.00 do 13.00 odbywać się będą zajęcia adaptacyjne.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Sierpień 2016
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Ja w internecie