22 sierpnia 2016 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski i zaproszony na tę uroczystość Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank dokonali otwarcia przedszkola. Wzięli w nim również udział: Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, radni miejscy – panowie Andrzej Nadolski i Zbigniew Ewertowski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler, panie wicedyrektor – Renata Szwarc i Iwona Mrozińska, rodzice z dziećmi, nauczyciele i pracownicy szkoły. Nowa placówka spełnia wszystkie wymagane standardy, posiada nowoczesną bazę, komfortowe warunki do nauki i zabawy oraz doświadczoną kadrę pedagogiczną. Przedszkole zapewnia dzieciom bezpieczeństwo, nowoczesne metody i sprawdzone formy pracy, odpowiednie warunki do harmonijnego i wszechstronnego rozwoju,    wdraża do dbania o własne zdrowie i higienę osobistą oraz uczy samodzielności i rozwijania umiejętności godnego współżycia i współdziałania w grupie. Od 22 do 26 sierpnia w godzinach od 10.00 do 13.00 odbywać się będą zajęcia adaptacyjne.

Sierpień 2016
« Lip   Wrz »