W piękną i słoneczną środę 25 maja 2016 roku odbył się niezwykły koncert pirwszych klas szkoły muzycznej. Był on dedykowany wszystkim rodzicom. Prezentację rozpoczęła najmłodsza grupa śpiewając trzy piosenki. Następnie każdy z pierwszoklasistów, zarówno z cyklu sześcioletniego jak i czteroletniego zaprezentował się jako solista wykonując jeden utwór na swoim instrumencie. Usłyszeliśmy utwory wykonane: na fortepianie, gitarze, wiolonczeli, trąbce, ksylofonie, flecie poprzecznym. Umiejętności muzykowania zespołowego uczniowie pokazali we wspólnej piosence, którą klasa pierwsza cyklu sześcioletniego zaśpiewała, natomiast klasa pierwsza cyklu czteroletniego pięknie im akompaniowała na instrumentach Orffa. Koncert zakończył się układem przestrzenno–ruchowym w wykonaniu klasy I cyklu sześcioletniego. Po koncercie Rada Rodziców zaprosiła zgromadzoną publiczność i wykonawców na słodki poczęstunek.

Maj 2016
« Kwi   Cze »