ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

W piękną i słoneczną środę 25 maja 2016 roku odbył się niezwykły koncert pirwszych klas szkoły muzycznej. Był on dedykowany wszystkim rodzicom. Prezentację rozpoczęła najmłodsza grupa śpiewając trzy piosenki. Następnie każdy z pierwszoklasistów, zarówno z cyklu sześcioletniego jak i czteroletniego zaprezentował się jako solista wykonując jeden utwór na swoim instrumencie. Usłyszeliśmy utwory wykonane: na fortepianie, gitarze, wiolonczeli, trąbce, ksylofonie, flecie poprzecznym. Umiejętności muzykowania zespołowego uczniowie pokazali we wspólnej piosence, którą klasa pierwsza cyklu sześcioletniego zaśpiewała, natomiast klasa pierwsza cyklu czteroletniego pięknie im akompaniowała na instrumentach Orffa. Koncert zakończył się układem przestrzenno–ruchowym w wykonaniu klasy I cyklu sześcioletniego. Po koncercie Rada Rodziców zaprosiła zgromadzoną publiczność i wykonawców na słodki poczęstunek.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Maj 2016
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Ja w internecie