ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

W drugiej połowie kwietnia uczniowie szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Ziemi”. Zbieranie śmieci miało przypomnieć społeczności uczniowskiej o Międzynarodowym Dniu Ziemi, który obchodzimy 22 kwietnia. Szkolnymi koordynatorami były panie: Anna Gąsiorek i Magdalena Grabowska. W „Sprzątaniu” wzięli udział uczniowie klas czwartych. Przez dwie godziny w gumowych rękawicach i z workami na śmieci czwartoklasiści posprzątali teren wokół szkoły oraz wyznaczone rejony, którymi były pasy drogowe przy ulicach: Tysiąclecia, Sadowej, Grunwaldzkiej i zieleniec przy ulicy Chrobrego. W akcji uczestniczyło pięćdziesięcioro dzieci. Efektem „Sprzątania Ziemi” było osiem 120 litrowych worków śmieci.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Kwiecień 2016
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Ja w internecie