ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

Dnia 26.04.2016 roku na obiekcie sportowym Orlik 2012 przy Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych z Nowego Miasta Lubawskiego. W turnieju wzięły udział cztery drużyny składające się z sześciu zawodniczek, dwie drużyny reprezentowały Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim oraz dwie Szkołę Podstawową Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim. Zawodniczki reprezentowały wysoki poziom, walczyły zacięcie do samego końca. Najlepszą drużyną okazał się team dziewczynek ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II. Otrzymały nagrodę w postaci piłki nożnej, którą ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Każda drużyna za udział w turnieju otrzymała pamiątkowy dyplom. Animatorzy Orlika zapraszają serdecznie dziewczynki, które pragną rozwijać swoje umiejętności piłkarskie na treningi w każdy wtorek o godz. 17.15.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Kwiecień 2016
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Ja w internecie