ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

20 stycznia 2016 roku odbył się w Kurzętniku IX Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Organizatorem konkursu było Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku. Uczestników przeglądu oceniało jury w składzie: pani Agnieszka Kasprzycka – instruktor wokalny, pan Mariusz Brzeziński – dyrygent Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Kurzętniku, członek grupy Reggaeside oraz pan Zenon Paprocki – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie, gitarzysta i wokalista zespołu „Bluszcz”. Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim reprezentowały trzy uczennice, które przygotowała pani Sylwia Domżalska – nauczyciel muzyki. W kategorii klasy IV – VI pierwsze miejsce „Szarą kolędą” wyśpiewała Iga Neumann z klasy V b. W konkursie wzięły udział: Kornelia Skóra i Hanna Rybicka. 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Styczeń 2016
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ja w internecie