ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

17 grudnia 2015 roku został podsumowany międzyszkolny konkurs plastyczny „Najładniejsza bombka choinkowa”, w którym wzięło udział 50 uczniów z klas I –III i 12 uczniów z klas IV – VI. W klasach I – III pierwsze miejsce zajął Ignacy Rochewicz, drugie miejsce zdobyła Zofia Kreńska oboje ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentantka Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II. W tej kategorii wyróżniono uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II: Dawida Banaszkiewicza, Julię Cukrowską, Emilię Lange oraz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka: Julię Leśniewską z klasy I a, Kornela Zbikowskiego z klasy II c, Lenę Zbikowską z klasy I c, Jakuba Godlewskiego oraz Weronikę Osicką. W kategorii klas IV – VI pierwsze miejsce zajął Damian Dembiński ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II. Na drugim i trzecim miejscu uplasowały się reprezentantki Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka Amelia Robaczewska i Julia Baranek z klasy V c. Wyróżnienia otrzymali również uczniowie „Dwójki”: Krystian Sikorski z klasy VI a i Olga Wyrzykowska z klasy VI b.

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Grudzień 2015
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Ja w internecie