ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

26 listopada 2015 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawski odbył się turniej warcabowy. Impreza skierowana była do uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Wzięło w niej udział 23 zawodników. Rywalizacja odbyła się w ramach szkolnego projektu „Z matematyką na sportowo”. Sędziami byli: gościnnie pan Roman Biegajski oraz pan Robert Wróblewski. Uczniowie rozgrywali zawody systemem szwajcarskim, każdy uczestnik stoczył siedem pojedynków. Mistrzem szkoły w warcabach został Maciej Jeda, na drugim miejscu uplasował się Kacper Biegajski, trzecie/czwarte miejsce zajęli: Emil Wierzbicki i Julia Gomuła. Miejsce piąte/szóste wywalczyli: Nikodem Jaroszek i Kacper Kowalski.

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Listopad 2015
P W Ś C P S N
« Paź   Gru »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Ja w internecie