ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

Dnia 23 października  na nowomiejskim autodromie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zajęły wysokie szóste miejsce. W drużynie pobiegły: Iga Neumann, Ewelina Szpakowska, Wiktoria Kowalska, Milena Piceluk, Eliza Nowakowska, Wiktoria Świątkowska, Aleksandra Tasarz, Zuzanna Jędrzejewska, Martyna Rumińska, Klaudia Jakielska. W zawodach startowali również chłopcy. Ukończyli mistrzostwa na ósmym miejscu. W teamie pobiegli: Mateusz Wieczorek, Jordan Osmański, Dominik Kotewicz, Marcel Wiśniewski, Hubert Meler, Marcel Jankowski, Wojciech Skronik, Alan Klimek, Kacper Lange, Mikołaj Pawlicki.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Październik 2015
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Ja w internecie