W dniach 6-7 października 2015 roku na kompleksie sportowym „Orlik” w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się XVI edycja turniejów „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W pierwszym dniu rywalizowały dzieci do lat 10. W kategorii chłopców wygrał zespół „Sokoły”ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim, a trzecie zdobyła drużyna „Lewki” ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Natomiast drugiego dnia przy licznie zgromadzonej publiczności wystąpiły 4 drużyny chłopców do lat 12 oraz 3 zespoły dziewcząt do lat 12. Emocji i bramek nie zabrakło i po prawie 4 godzinach rywalizacji poznaliśmy zwycięzców. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęły „FC Maliny” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, drugie jak i trzecie miejsce przypadło drużynom ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II z Nowego Miasta Lubawskiego. Natomiast w kategorii chłopców zwyciężył team „FC Sokoliki” ze Szkoły Podstawowej Nr 2, drugie jak i trzecie miejsce zajęły drużyny ze Szkoły Podstawowej Nr 1, zaś czwarte miejsce zajął zespół „FC Orliki”. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy „tymbarkowy” dyplom, a zwycięzcy awansowali do etapu powiatowego.

Październik 2015
« Wrz   Lis »