23 września 2015 roku odbyła się w Szkole Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim uroczystość pasowania na ucznia klas pierwszych. Do ślubowania w tym roku szkolnym przystąpiło 21 uczniów. Po powitaniu gości przez Wicedyrektor Szkoły Muzycznej panią Iwonę Mrozińską nastąpił krótki koncert przygotowany przez uczniów klas starszych. Wystąpiły w nim: Marika Masłowska i Oliwia Trzcińska z klasy fortepianu, Anna Witos z klasy klarnetu oraz trio fletowe w składzie – Wiktoria Pawłowska, Zuzanna Łątkowska i pani Martyna Sarnowska. Uczniowie klasy I/6 przygotowali piosenkę i układ taneczny. Po występie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły muzycznej przez Wicedyrektor Szkoły Muzycznej panią Iwonę Mrozińską. Nowi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Niespodziankę w postaci kwaśnej mikstury oraz muzycznych rebusów i zagadek przygotowali uczniowie klasy II/4. Uroczystość przygotowały panie Agnieszka Kasprzycka i Joanna Kupis-Werfel.

Wrzesień 2015
    Paź »