ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

23 września 2015 roku odbyła się w Szkole Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim uroczystość pasowania na ucznia klas pierwszych. Do ślubowania w tym roku szkolnym przystąpiło 21 uczniów. Po powitaniu gości przez Wicedyrektor Szkoły Muzycznej panią Iwonę Mrozińską nastąpił krótki koncert przygotowany przez uczniów klas starszych. Wystąpiły w nim: Marika Masłowska i Oliwia Trzcińska z klasy fortepianu, Anna Witos z klasy klarnetu oraz trio fletowe w składzie – Wiktoria Pawłowska, Zuzanna Łątkowska i pani Martyna Sarnowska. Uczniowie klasy I/6 przygotowali piosenkę i układ taneczny. Po występie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły muzycznej przez Wicedyrektor Szkoły Muzycznej panią Iwonę Mrozińską. Nowi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Niespodziankę w postaci kwaśnej mikstury oraz muzycznych rebusów i zagadek przygotowali uczniowie klasy II/4. Uroczystość przygotowały panie Agnieszka Kasprzycka i Joanna Kupis-Werfel.

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Wrzesień 2015
P W Ś C P S N
    Paź »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Ja w internecie