UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

26 czerwca 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014/2015. Wzięli w niej udział uczniowie klas 0 – V Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Galę zaszczycili swoją obecnością: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, radni miejscy: pani Mirosława Czernysz, pan Andrzej Nadolski, pan Kazimierz Zgliczyński, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Monika Lendzion. Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas 0 – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV i V. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkową statuetkę (strona internetowa szkoły, zakładka "Osiągnięcia uczniów" – "Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce").  Wyróżnionych uczniów nagradzali Dyrektor Zespołu Szkół, Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, Przewodnicząca Rady Rodziców  oraz wychowawcy. Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski i Burmistrz Miasta pan Józef Blank wręczyli medale "Najlepszy z najlepszych". W klasach czwartych medal przyznano Natalii Masłowskiej, a w klasach piątych Wiktorii Kowalskiej. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2014/2015 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.