CERTYFIKAT "SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO" DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim otrzymała Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty "Szkoła promująca bezpieczeństwo". Nowomiejska placówka przystąpiła do IV edycji konkursu i wraz z czterema szkołami z województwa warmińsko-mazurskiego została jego laureatem. Uroczystość wręczenia certyfikatów, w której uczestniczyli: Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski oraz nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pan Michał Weiner odbyła się podczas konferencji "Widzę, analizuję, pomagam – czyli jak wspierać ucznia w szkole. Bezpieczna i przyjazna szkoła" 9 grudnia 2014 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie.