MINI LISTA PRZEBOJÓW

Jedną z propozycji Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim w czasie ferii była "Mini Lista Przebojów". Organizatorkami przedsięwzięcia były panie: Sylwia Cieszyńska, Katarzyna Gross-Nowińska, Małgorzata Fijałkowska i Sylwia Domżalska. Uczniowie mieli możliwość zademonstrowania swoich umiejętności wokalnych. Przyznano po dwa pierwsze, drugie i trzecie miejsca. Pierwsze miejsce zajęły Alicja Kremska z klasy V a i Wiktoria Jabłońska z klasy VI b. Na drugim miejscu uplasowało się rodzeństwo: Beniamin, Matylda, Zuzanna Łątkowscy oraz uczennica III klasy gdyńskiej podstawówki Iga Kaczerzewska. Komisja konkursowa przyznała trzecie miejsce Hannie Rybickiej i Elizie Nowakowskiej. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.