1.
03.09.2013
"Gorączka Złota"
V miejsce w
województwie w kategorii placówek miejskich Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza
Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zebrała 92,1 kg monet o wartości 929,83 zł
2. 24.09.2013
"5 Milionów" – inauguracja szkolnego roku sportowego
I i II
miejsce drużyny ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście
Lubawskim
3. 15.10.2013
"Ciekawie, aktywnie, razem. Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń"
Laureat
wojewódzkiego konkursu "Ciekawie, aktywnie, razem. Bezpieczna szkoła –
bezpieczny uczeń" Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście
Lubawskim
4. 16.10.2013 Certyfikat "Zielona Flaga"
Certyfikat „Zielona Flaga” dla
Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim
5. 30.10.2013
X Wojewódzki Konkurs Literacki
II miejsce w
kategorii list Olga Gołębiowska
6. 11.12.2013
Powiatowy Konkurs Literacki "List do Świętego Mikołaja" w Tereszewie
I miejsce –
Artur Tarach kl. V a
III miejsce –
Manuela Januszewska kl. V b
7. 11.12.2013
Międzyszkolny Konkurs na Bombkę Choinkową
Kategoria klasy I – III
I miejsce Olga Warmińska kl. II a SP 2, II miejsce Natalia
Kwiatkowska kl. III b SP 1, III miejsce Damian Dembiński kl. II b SP 1
Wyróżnienia: Agata Gurzyńska kl. I c SP 2, Dawid Splitt kl. I c
SP 2
Kategoria klasy IV – VI
I miejsce Agata Jastrzębska kl. V b SP 2, II miejsce Mateusz
Tomaszewski kl. VI a SP 2, III miejsce – Olga Wyrzykowska kl. IV b SP 2
8. 18.12.2013
Wojewódzki Konkurs Matematyki
Kwalifikacje do etapu wojewódzkiego
Miłosz
Klarowski kl. VI b – 90%
Wiktor
Dąbrowski kl. VI a – 85%
Marcin
Nadarzyński kl. VI a – 85%
9. 18.12.2014
Wojewódzki Konkurs Przyrody
Kwalifikacje do etapu wojewódzkiego
Marcin
Nadarzyński kl. VI a – 82%
10. 02.01.2014
Ogólnopolska Olimpiada Olimpus - matematyka
14 uczniów ze
Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim w
trzydziestce
Laureaci
Kornelia
Szymankiewicz kl. IV a – 7/2229
Miłosz
Klarowski kl. VI b – 12/2108
Wiktor
Dąbrowski – 12/2108
11.
02.01.2014 Ogólnopolska Olimpiada Olimpus – historia
ze Szkoły
Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. wzięło udział 13
uczniów
Laureat
Maksymilian
Mówiński kl. V b – 15 miejsce
12.
17.01.2014 II Festiwal "Niebieskim Światłem Oświeceni" w Lubawie
I miejsce w
kategorii wiekowej 7 – 10 – Amelia Kasprzycka kl. II a
13.
22.01.2014 Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w Kurzętniku
Kategoria klasy I – III
III miejsce –
Amelia Kasprzycka kl. II a
Kategoria klasy IV – VI
III miejsce –
Zuzanna Pawłowska kl. IV b
14.
10.03.2014 Wojewódzki Konkurs Przyrody
Finalista –
Marcin Nadarzyński – klasa VI a
15.
10.03.2014 Wojewódzki Konkurs Matematyki
Laureaci
Wiktor
Dąbrowski – klasa VI a
Miłosz
Klarowski – klasa VI b
Marcin
Nadarzyński – klasa VI a
16.
19.03.2014 II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Kompozytorach Polskich
I miejsce
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. w składzie:
Małgorzata Dąbrowska kl. V b, Agata Jastrzębska kl. V b, Maksymilian Mówiński
kl. Vb
17. 21.03.2014 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej "Z podwórka na
stadion" o Puchar Tymbarku
Kategoria chłopcy 10 lat
III miejsce
drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim
Kategoria chłopcy 12 lat
II miejsce
drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim
18. 25.03.2014 Miejski Konkurs Ortograficzny
I miejsce - Zuzanna Łątkowska kl. VI b
19.
28.03.2014 Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym
Mieście Lub. w składzie: Oliwia Karbowska kl. V b, Zofia Kremska kl. V a,
Krystian Trojanowski kl. V a, Seweryn Kowalski kl. V b
20. 12.04.2014 Festiwal Piosenki Religijnej "Cantate
Deo"
Wyróżnienie - Zofia Suchocka kl. IV b
21. 15.04.2014 I Wiosenny Powiatowy Konkurs
Plastyczny "Koszyczek wielkanocny"
I miejsce – Alicja Wiśniewska kl. V a
Wyróżnienie – Agata Jastrzębska kl. V b
22.
14.05.2014 Powiatowy Turniej Wiedzy o Unii Europejskiej
III miejsce
drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim w
składzie Anna Przybylska kl. VI b, Małgorzata Dąbrowska kl. V b, Agata
Jastrzębska kl. V b
23.
16.05.2014 III Powiatowy Konkurs Recytatorski o Treściach Partriotycznych dla
Dzieci Sześcioletnich
I miejsce
Marika Masłowska – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście
Lubawskim
24.
16.05.2014 XIII Festiwal Piosenki Turystycznej w Iławie
Kategoria soliści kl. IV – VI
III miejsce
Zofia Suchocka - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście
Lubawskim
Kategoria zespoły kl. IV – VI
III miejsce
zespół instrumentalno-wokalny "Nutki" – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza
Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim
Skład zespołu: Zofia Suchocka – śpiew, Zuzanna Pawłowska – śpiew, flet, Wiktoria
Kowalska, Wiktoria Jabłońska
–
gitara
25.
27.05.2014 Miejski Konkurs Literacki „Dlaczego Rodzina…”
II miejsce
zajęła Alicja Ruszczyńska kl. VI b
III miejsce
Wojciech Chudzikowski kl. VI b
26.
03.06.2014 Powiatowy Konkurs "Ośmiu wspaniałych"
Nagroda
Główna – Anna Przybylska klasa VI b
27.
06.06.2014 Powiatowy Konkurs "Janusz Korczak – obrońca praw dziecka"
I miejsce –
drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim
28.
07.06.2014 4 Rzut Ligi Międzyszkolnej w Zapasach w Stylu Wolnym
III miejsce –
Patryk Cichocki klasa VI a w kategorii wagowej 38 kg
29.
12.06.2014 Powiatowy Festyn Ekologiczny "Z biegiem Drwęcy i jej dopływów"
I miejsce –
drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim
30.
13.06.2014 Miejski Konkurs Plastyczny "W rodzinie siła" z
okazji XVI Nowomiejskich Dni Rodziny
II miejsce – Agata Jastrzębska kl.
V b
III miejsce – Jakub Smoczyński kl.
IV b
Wyróżnienie – Kornelia Skóra kl.
IV b
31. 17.06.2014 Gra Miejska "Znam swoje miasto"
III i IV miejsce – drużyny Szkoły
Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim
drużyna III miejsce: Alicja
Wiśniewska kl. V a, Zuzanna Pawłowska kl. IV b, Wiktor Ryczkowski kl. V b i
Maksymilian Mówiński kl. V b
drużyna IV miejsce: Kornelia
Szymankiewicz kl. IV a, Alicja Szramowska kl. IV a, Kamil Abramowski kl. IV b,
Jakub Smoczyński kl. IV b
32. 27.06.2014 Konkurs Fotograficzny z okazji XXX Dni Drwęcy
"Szlakiem meandrującej Drwęcy"
I miejsce – Seweryn Kowalski kl. V b
Wyróżnienie – Agata Jastrzębska kl. V b
|