KUP CZEKOLADĘ - SPRAW RADOŚĆ INNYM

Jak co roku Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczyła w akcji sprzedaży czekolad czerwonokrzyskich, które otrzymaliśmy od Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowym Mieście Lubawskim. Podczas trwającej w listopadzie akcji sprzedaliśmy 280 tabliczek czekolad za kwotę 560 zł. Pieniądze pozyskane w ten sposób zostały przekazane do Oddziału PCK w Nowym mieście Lubawskim i zostaną przeznaczone za przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci będących w trudnej sytuacji z powiatu nowomiejskiego. Opiekun SK PCK pani Małgorzata Potomska serdecznie dziękuje młodzieży pecekowskiej za bardzo aktywne włączenie się do akcji. Dzięki wolontariuszom i ich zaangażowaniu Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka sprzedając najwięcej tabliczek czekolad przodowała w rejonie nowomiejskim. Uczniowie naszej szkoły również otrzymają paczki świąteczne i prawdopodobnie będą ich największym beneficjentem.