UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

28 czerwca 2013 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2012/2013. Wzięli w niej udział uczniowie klas 0 – V Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Galę zaszczycili swoją obecnością: Sekretarz Urzędu Miejskiego pan Krzysztof Widźgowski, radni miejscy: pani Mirosława Czernysz, pan Jerzy Szczepański, pan Bogdan Cieplak, pan Kazimierz Zgliczyński, pan Krzysztof Hoppe, Przewodniczący Rady Rodziców pan Krzysztof Cichocki. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Magdalena Domżalska i Małgorzata Fijałkowska. Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas 0, po nich nagrodzono uczniów klas IV i V. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali przepiękną statuetkę. Nagrody wręczali: Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski, Przewodniczący Rady Rodziców pan Krzysztof Cichocki oraz wychowawcy. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2012/2013 uczniowie udali się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum swojej klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.