PRZEDSTAWIENIA Z OKAZJI "DNIA WIOSNY"

Już po raz drugi uczniowie klas 0 - III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim żegnali wiosnę. 21 marca 2013 roku z piosenką na ustach oraz przy akompaniamencie przeróżnych instrumentów wraz z wychowawcami udali się na spacer, aby  przepędzić zimę w postaci kukły Marzanny. Jednak zima nie dała za wygraną, nie posłuchała najmłodszych uczniów naszej szkoły. 5 kwietnia 2013 trzecioklasiści postanowili jeszcze raz dokonać czarów nad marzanną i powitać wiosnę. Tego dnia uczniowie klas 0 - III zgromadzili się w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej. Przedstawienia: "Czary wiedźmy nad marzanną", "Witaj wiosno", "Nadchodzi wiosna" dla dzieci z klas 0 - III przygotowali uczniowie klasy III a i klasy III b pod kierunkiem pań wychowawczyń: Marii Szymankiewicz i Ewy Banaszewskiej. Może wreszcie wiosna zagości na dobre!!!