W OLSZTYŃSKIM TEATRZE I PLANETARIUM

15 listopada uczniowie klas IV a, IV b, V a i V b pod opieką wychowawczyń pań: Magdaleny Domżalskiej, Marii Piskorskiej i Mirosławy Nowakowskiej udali się do Olsztyna. Na miejscu, na scenie kameralnej Teatru im. Stefana Jaracza obejrzeli spektakl pt. "Kajko i Kokosz". Wspaniała gra aktorów, piękna scenografia, interesujące elementy współczesnego języka potocznego i współczesnej muzyki sprawiły, że przedstawienie bardzo spodobało się naszym uczniom. Następnym punktem wycieczki było planetarium. Czwarto i piątoklasiści obejrzeli programy: "Jesienne niebo" oraz "Kosmiczne podróże". Podglądanie nieba było niemałą gratką do uczniów, którzy z bagażem wielu wrażeń opuszczali olsztyńskie planetarium. Wycieczka do Olszyna była bardzo ciekawa, skorzystało z niej 42 uczniów. Przed powrotną drogą do Nowego Miasta wycieczkowicze byli jeszcze w MacDonaldzie.