DYSKOTEKA "WIECZÓR Z DUCHAMI"

25 października 2012 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się dyskoteka "Wieczór z duchami". Organizatorami imprezy byli: Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Szkolne Koło Caritas. W niezwykłej dyskotece  wzięli udział uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej Nr 2. W ten "straszny wieczór" obowiązywały uczniów stroje przeróżnych przebierańców. Dominowały toalety wieczorne duchów, czarownic, przeróżnych straszydeł, ale można było spotkać również bohaterskiego Zorro czy też  sympatycznego Shreka. W czasie trwania dyskoteki czynna była kawiarenka ze smacznymi wypiekami oraz napojami. Uczniowie miło i wesoło spędzili czwartkowe popołudnie. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży ciast przeznaczone będą na tablicę upamiętniającą nadanie Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim sztandaru i imienia Janusza Korczaka. Będzie to uczniowski wkład w związku ze świętem szkoły, które odbędzie się 6 grudnia 2012 roku.