WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY "OLIMPUS" Z MATEMATYKI - SESJA JESIENNA

W sesji jesiennej Ogólnopolskiej Olimpiady z matematyki "Olimpus" wzięło udział siedemnaścioro uczniów z klas czwartych, piątych i szóstych Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim. "Olimpus" pragnie promować uczniów wykazujących zainteresowanie różnymi dziedzinami i posiadającymi wszechstronną wiedzę. Najlepszym w sesji jesiennej w naszej szkole okazał się uczeń klasy IV a Wiktor Dąbrowski, który zdobył 224 punkty i zajął ósme miejsce na 1301 uczestników. Dyplomy uznania w kategorii klasy IV otrzymali: Marcin Nadarzyński – 16 miejsce, Igor Shepetun – 22 miejsce, Mateusz Tomaszewski – 24 miejsce, Zuzanna Łątkowska – 25 miejsce, Wojciech Wojenkowski – 30 miejsce, Wiktoria Mundt – 38 miejsce. W kategorii klasy V startowało 1380 uczniów, dyplomy uznania otrzymali: Krzysztof Szymankiewicz – 18 miejsce, Wiktoria Dąbrowska – 39 miejsce. Wśród szóstoklasistów dyplomy uznania trafiły do Michaliny Ziółkowskiej – 19 miejsce, Jakuba Buko – 27 miejsce, Pawła Szczepańskiego – 34 miejsce, Filipa Tymeckiego – 35 miejsce, Jakuba Orzechowskiego – 49 miejsce, Pawła Derdulskiego – 52 miejsce, Pawła Wolaka – 53 miejsce. W tej kategorii uczestniczyło 1300 uczniów. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.