ZABAWA Z MAJKĄ JEŻOWSKĄ

W ostatnim dniu nauki przed feriami zimowymi uczniowie klas 0 – III Szkoły Podstawowej Nr 2 uczestniczyli w zabawie z gwiazdą. 20 stycznia 2012 roku Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim zorganizowało bal połączony z recitalem Majki Jeżowskiej. Karnawałowa impreza odbyła się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wspólnie z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej Nr 1 bawili się przy piosenkach Majki Jeżowskiej. Panie wychowawczynie zachęcały dzieci do tańca i zabawy, organizowały węże, korowody, pląsy w kole. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i miło spędziły piątkowe spotkanie z piosenkarką. Na zakończenie zabawy uczniowie stanęli w długiej kolejce w celu otrzymaniu autografu oraz zakupienia płyty z przebojami artystki.