JESIENNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ DLA KLAS II i III

12 listopada 2011 roku na kompleksie boisk sportowych "Orlik" przy ulicy Tysiąclecia odbyła się Jesienna Liga Piłki Nożnej dla Klas II i III. W turnieju, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy "Sokół", wzięli udział chłopcy z klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim. Imprezę przygotował nauczyciel wychowania fizycznego pan Dawid Derkowski w ramach zadania publicznego "Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży". Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Królem strzelców turnieju został Wiktor Rochewicz, który zdobył sześć goli. I miejsce w zawodach zajęła drużyna z klasy III b w składzie: Wiktor Rochewicz, Hubert Światły, Kacper Gorzka, Hubert Przybyłowski, Wiktor Biegajski, Jakub Adamski, Wiktor Rykaczewski. II miejsce zdobył team klasy III a, a na III miejscu uplasował się zespół z klasy II b.