MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA WYKONANIE KARTKI BOŻONARODZENIOWEJ

7 grudnia 2011 roku w szkole Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs plastyczny na wykonanie kartki bożonarodzeniowej. Wzięło w nim udział dwadzieścioro pięcioro uczniów z obu szkół podstawowych Nowego Miasta Lubawskiego. Organizatorkami konkursu jak i jurorkami były panie: Maria Taranowska nauczyciel świetlicy oraz Hanna Kwiatkowska nauczyciel biblioteki. Konkursowe prace oceniała wraz z wymienionymi pani Magdalena Domżalska nauczyciel plastyki. I miejsce zdobyła uczennica kasy II a ze Szkoły Podstawowej Nr 2 Samanta Pokojska, na II miejscu uplasowała się Daria Dębińska z klasy III, III miejsce zajęła Julita Jonowska z klasy II c. Obie dziewczynki reprezentowały Szkołę Podstawową Nr 1 im. Jana Pawła II. Wyróżnienia otrzymali Dawid Kozłowski z klasy III a Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz Natalia Kwiatkowska z klasy I b i Damian Dembiński z klasy 0 - oboje ze Szkoły Podstawowej Nr 1.