OTWARTY TURNIEJ "DZIKICH DRUŻYN"

19 października 2011 roku na  kompleksie boisk sportowych "Orlik" przy ulicy Tysiąclecia odbył się otwarty turniej "Dzikich Drużyn".  W turnieju, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy "Sokół", wzięli udział chłopcy z klas piątych i szóstych Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim. Imprezę przygotował nauczyciel wychowania fizycznego pan Dawid Derkowski w ramach zadania publicznego "Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży". Reprezentacje klas rozegrały mecze systemem "każdy z każdym" 2x25 minut. I miejsce zdobyła drużyna "Drwęca NML", na II miejsce uplasował się tream "Sokoły" z klasy VI c, III miejsce zajęła drużyna "Brygada". W składzie zwycięskiej drużyny zagrali: Paweł Pruchniewski, Paweł Szczepański, Paweł Derdulski, Mateusz Kowaleski, Oskar Grześkiewicz, Jakub Buko, Adrian Trojanowski.