"KWIECIEŃ MIESIĄCEM KULTURY ZDROWOTNEJ" - W PRZYCHODNI FIZJOTERAPEUTYCZNEJ

4 kwietnia 2011 roku w ramach realizacji projektu "Kwiecień miesiącem kultury zdrowotnej" uczniowie klas pierwszych, którzy uczęszczają na zajęcia gimnastyki korekcyjnej udali się do Przychodni Fizjoterapeutycznej w Nowym Mieście Lubawskim. Wycieczkę do przychodni zorganizowała uczniom pani Anna Gąsiorek, która prowadzi w szkole zajęcia korekcyjne. Kierownikiem przychodni jest pani Anna Jacuńska, a po oddziale oprowadził pierwszoklasistów fizjoterapeuta pan Rafał, który zademonstrował sprzęt, jaki znajduje się w przychodni oraz pokazał jak należy wykonać na nim ćwiczenia. Uczniowie dowiedzieli się, kto kieruje pacjentów na ćwiczenia rehabilitacyjne i dlaczego.  Dzieci z ogromną radością ćwiczyły na sprzęcie rehabilitacyjnym, znajdującym się w przychodni.