MONTAŻ SŁOWNO-MUZYCZNY "ZJEDNOCZENI Z TYMI, KTÓRZY ODESZLI"

,,Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

29 października 2010 roku w salce korekcyjnej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim przed zgromadzoną społecznością uczniowską wystąpili młodzi artyści z montażem słowno-muzycznym pt. „Zjednoczeni z tymi, którzy odeszli”. Przedstawienie w wykonaniu uczniów klas IV-VI naszej szkoły miało charakter wieczornicy, skłoniło widzów do refleksji, zadumy nad życiem i przemijaniem. Spektakl przygotowały panie: Sylwia Cieszyńska, Magdalena Domżalska oraz Agnieszka Dembińska. Scenografię i dekoracje  opracowała i wykonała pani Magdalena Domżalska. Po południu w czasie nabożeństwa różańcowego w Bazylice pod wezwaniem Św. Tomasza Apostoła  montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły mogli obejrzeć mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego.