SPOTKANIE Z RODZICAMI

10 września 2009 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się spotkanie z rodzicami. Dyrektor placówki pan mgr Wojciech Wegner przekazał zgromadzonym najważniejsze działania szkoły wynikające z planu pracy. Głos zabrała również przewodnicząca Rady Rodziców pani Mariola Szaładzińska, która między innymi poinformowała rodziców o warunkach ubezpieczenia dzieci w nowym roku szkolnym. W spotkaniu wzięła udział przedstawicielka nowomiejskiego sanepidu pani Krystyna Obrembska. W związku z możliwością pandemii grypy typu AH1/N1 omówiła podstawowe zasady postępowania oraz właściwe zachowania, które mogą przyczynić się do ograniczenia zachorowań. Następnie rodzice udali się na spotkania z wychowawcami.