WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW Z MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

11 czerwca 2010 roku naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Nowym Mieście Lubawskim. Dzieci przybyły ze swoimi paniami wychowawczyniami: Jolantą Rucińską i Katarzyną Góralską. Przedszkolaki zwiedziły szkołę, były w sekretariacie, bibliotece, świetlicy szkolnej „U Pinokia’. W gabinecie dyrektora rozmawiał z nimi pan dyrektor Wojciech Wegner. Dzieci odwiedziły wszystkie sale, w których uczą się uczniowie klas I – III. W sali nr 3, która jest salą lekcyjną klasy III a milusińscy obejrzeli tablicę interaktywną i zapoznali się z możliwościami wykorzystania jej w czasie zajęć. Mamy nadzieję, że nasza placówka spodobała się małym gościom i pełni wrażeń wrócili pod opieką swoich pań do przedszkola.