17 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Już po raz 17 zagrała pod dyrekcją Jerzego Owsiaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Stało się tradycją, że uczniowie i ich rodzice, nauczyciele oraz pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim wspólnie ze sztabem gimnazjalnym grają na rzecz WOŚP. W tym roku zebrane pieniądze mają pomóc w diagnozowaniu i leczeniu dzieci z chorobami nowotworowymi. Wzorem lat poprzednich zorganizowaliśmy w naszej szkole dyskoteki. Uczniowie klas 0 - III bawili się 8 stycznia 2009 roku w godzinach od 16-tej do 18-tej. Dla uczniów klas IV - VI zabawa trwała do godziny 19-tej. Tego dnia w szkolnej świetlicy "U Pinokia" czynna była kawiarenka, która oferowała ciasta i napoje. Natomiast 9 stycznia 2009 roku kółko teatralne "Krople" wystawiło dla całej społeczności uczniowskiej przedstawienie "Zakręcona śpiąca królewna". Podczas szkolnej akcji na rzecz WOŚP zebraliśmy                                            1105,41 zł.