OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

15 października 2008 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim odbył się szkolny etap Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Do rywalizacji przystąpiło dziewięcioro uczniów z klas szóstych. I miejsce wywalczyła Dominika Reszka z klasy VI a, II miejsce zajęła Karolina Piotrowicz z klasy VI c, a III miejsce przypadło Amandzie Karkut z klasy VI a. Organizatorkami szkolnego konkursu były panie: Małgorzata Potomska - opiekun szkolnego koła PCK oraz Krystyna Kwiatkowska - pielęgniarka szkolna. Obie panie również oceniały wiedzę i umiejętności uczestników olimpiady. Do etapu rejonowego, który odbędzie się 21 lutego 2009 roku zakwalifikowały się Dominika Reszka i Karolina Piotrowicz.